Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 02.09.2008, 10:00
Widzę że znów wróciła moda na jazdy po Zieńczuku. Jeden z drugim, naprawdę nie będziecie bardziej cool jak jebanie Zieńczuka będzie waszym głównym zajęciem. Jeszcze rozumiem krytykę Łobodzińskiego, ale Zieńczuk nie gra dużo gorzej niż w ubiegłym sezonie, tyle że nie jest skuteczny.

Marcelo trafił się w odpowiednim czasie, bo pewnie po Lechu Cleber odpocznie za czwartą zółta kartkę i jesli nie wróci Głowa byłby kłopot.
Diaz z kadry wróci zmęczony po dwóch meczach i pewnie też nie zagra tak jak w meczu z Bełchatowem.
Jeszcze tylko napastnika i do zimy spokojnie utrzymamy pierwsze miejsce.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując