Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3171
02.09.2008, 09:45
Remis Spurs z Cheslea mnie nie zdziwił . Dlaczego
A no dlatego , że były to derby ... w naszych derbach Krakowa pasy były skazane na pożarcie przez Wisłe a stało sie inaczej bo derby się rządza swoimi prawami i tak samo było ze Spurs
Mango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mango
Znajdź inne posty napisane przez Mango