Joaquin napisał(a):

Dobra ale po 1 meczu z Beitarem i kontuzji Głowackiego to formacja obronna była najsłabszą, bo chyba nie widziałeś wcześniej meczy w którym na środku obrony grał Baszczu lub Diaz To, że wypalili to świetna wiadomość ale nie musieli...
Analogiczna sytuacja jest w pomocy i napadzie. Wrazie (odpukać) jakiejkolwiek kontuzji są zawodnicy, którzy mogą wejść i wypracować 1, 2 bramki. Mogą, ale nie muszą. Mimo to ja wierzę w Niedzielana i przede wszystkim w Małego, w tych wejściach pokazał, że może być dobrym zmiennikiema nawet wygryźć Wojtka "z jednym zwodem" ze składu.
Aczkolwiek licze na przyjście 1 skrzydłowego (np. Pawłowskiego) i 1 napastnika (z poza kraju) w następnym oknie
|
masz racje...wypalili i póki co jest spokój...a nie jest powiedziane, ze z ofensywą będzie tak samo i wtedy będzie klops
