Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3169
Stary 02.09.2008, 09:03
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Jakie osłabienie jak Berbatov ma gdzieś grę dla Tottenhamu a Ramos ma gdzieś Berbatova ?
On tam w tej chwili tylko jest (o ile nie odszedł do M. City a chyba odszedł) a nie gra w piłkę .
Odejście czy pozostanie Berbatova jest dla nas raczej bez znaczenia .
NIe była bez znaczenia - Berbatov, gdyby został - mógłby w każdej chwili wrócić do składu, a tego że był to najgroźniejszy napastnik TT chyba nie zaprzeczysz, bo musiałbyś zaprzeczyć faktom.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując