Mareq napisał(a):

Jakie osłabienie jak Berbatov ma gdzieś grę dla Tottenhamu a Ramos ma gdzieś Berbatova ?
On tam w tej chwili tylko jest (o ile nie odszedł do M. City a chyba odszedł) a nie gra w piłkę .
Odejście czy pozostanie Berbatova jest dla nas raczej bez znaczenia .
|
NIe była bez znaczenia - Berbatov, gdyby został - mógłby w każdej chwili wrócić do składu, a tego że był to najgroźniejszy napastnik TT chyba nie zaprzeczysz, bo musiałbyś zaprzeczyć faktom.