Pablooo napisał(a):

|
która formacja nie potrzebowała w Wiśle wzmocnień? Obrona?
|
no prawda jest taka, ze ostatnie mecze pokazały, że z obroną nie jest tak źle. Na prawą stronę jest singlar, baszczynski. Na środku Cleber, Głowacki. Baszczyński i Diaz też potrafią tam zagrać. Nawet Kowalski pokazał z Polonią, że na lige jest w sam raz. Na lewą obronę mamy Brozia i Diaza....a spójrzmy na ofensywę. Dwóch kopiących się po głowie skrzydłowych i w zasadzie brak zmienników dla nich. W ataku Brożka i kto do tego? Kasyniste i Pana od Bloga ? dajmy spokój. Właśnie ofensywa u nas kuleje i ona powinna zostać najpierw wzmocniona