AYALA napisał(a):

(...)RN bedzie chciała przeznaczać jakieś pieniądze na kupno zawodnika skoro za darmo można mieć świetnego piłkarza.
Myśle że dalsza polityka transferowa bedzie sie opierała na zawodnikach którym kończą sie kontrakty i zaakceptują warunki Wisły ( 250 tyś E. na rok)
|
Skoro w tym okienku RN była skłonna wydać 850 tys. euro za 28-letniego napastnika z ligi bułgarskiej to czemu nie ma być skłonna wydać podobnej kwoty w przerwie zimowej.
Pamiętajmy, że na zawodników ofensywnych jest większy popyt i znacznie trudniej jest znaleźć darmowego napadziora, który nie chce tylko dorobić sobie do emerytury.