Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3794
Stary 02.09.2008, 06:45
AYALA napisał(a):Wyświetl post
(...)RN bedzie chciała przeznaczać jakieś pieniądze na kupno zawodnika skoro za darmo można mieć świetnego piłkarza.
Myśle że dalsza polityka transferowa bedzie sie opierała na zawodnikach którym kończą sie kontrakty i zaakceptują warunki Wisły ( 250 tyś E. na rok)
Skoro w tym okienku RN była skłonna wydać 850 tys. euro za 28-letniego napastnika z ligi bułgarskiej to czemu nie ma być skłonna wydać podobnej kwoty w przerwie zimowej.

Pamiętajmy, że na zawodników ofensywnych jest większy popyt i znacznie trudniej jest znaleźć darmowego napadziora, który nie chce tylko dorobić sobie do emerytury.
Odpowiedz cytując