Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3788
Stary 02.09.2008, 01:24
Miał też być w Blackburn a na hiszpańskiej Wikipedii podają , że jest w Nancy .
To chyba najbardziej rozchwytywany zawodnik w Europie
Ponadto ma bardzo ciekawe pseudonimy.

El Tanque(wspomniany wcześniej czołg ) , Sebá, Mea Culpa

Ostatnio edytowane przez Mareq : 02.09.2008 o godz. 01:29.
Odpowiedz cytując