Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
3788
02.09.2008, 01:24
Miał też być w Blackburn a na hiszpańskiej Wikipedii podają , że jest w Nancy .
To chyba najbardziej rozchwytywany zawodnik w Europie
Ponadto ma bardzo ciekawe pseudonimy.
El Tanque
(wspomniany wcześniej czołg
) ,
Sebá
,
Mea Culpa
Ostatnio edytowane przez Mareq : 02.09.2008 o godz. 01:29.
Mareq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mareq
Znajdź inne posty napisane przez Mareq