|
oczywiście że próbowałem jechać dalej, po 2 połączeniu miałem już jakieś 5kółek straty, ale efekt był taki sam - jedno kółko i znowu wywala mnie z gry i później jeszcze raz więc po prostu nie dało sie jechać;
Ps mam nadzieje, że w kolejnych GP ominą mnie te problemy :/
Ostatnio edytowane przez Paweł_9182 : 02.09.2008 o godz. 01:25.
TYLKO WISŁA TS
TYLKO BARCA FC
|