Wyświetl pojedynczy post
Paweł_9182
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.09.2008, 01:23
oczywiście że próbowałem jechać dalej, po 2 połączeniu miałem już jakieś 5kółek straty, ale efekt był taki sam - jedno kółko i znowu wywala mnie z gry i później jeszcze raz więc po prostu nie dało sie jechać;

Ps mam nadzieje, że w kolejnych GP ominą mnie te problemy :/
Ostatnio edytowane przez Paweł_9182 : 02.09.2008 o godz. 01:25.
TYLKO WISŁA TS
TYLKO BARCA
FC
Odpowiedz cytując