Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 02.09.2008, 00:24
zaznacze, ze nawet po niezaleznym od siebie opuszczeniu gry mozna do niej powrocic i jechac dalej, oczywiscie ze stratą czasu na ponowne łączenia, efekt bylby taki, ze dojechalbys na pozycji ostatniej ale ponad graczami ktorzy opuscili gre, a w obecnej sytuacji jestes pierwszym ktory opuscil, czyli zajmiesz ostatnią lokate,

punktow zaufania nie odbierzemy, wina polaczenia, ale na przyszlosc godna uwagi powyższa informacja ode mnie

ps. eltoro1906, za drugi z rzedu wyscig, w ktorym wiekszosc okrazen przejechales z czarną flagą, nie dostaniesz pomimo ukonczenia wyscigu malych punktow do rankingu, mozna sie bawic ale badzmy powazni. Postanowilem na poczatku trzymac tą lige w rydzach i w ogolnym porządku, tak wiec do ponawianych bledow podchodze rygorystycznie
Ostatnio edytowane przez Genio : 02.09.2008 o godz. 00:29.
Odpowiedz cytując