Wyświetl pojedynczy post
zig
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 02.09.2008, 00:16
He, he, no to rozjedziemy wszystkich:





PIŁKA NOŻNA Uwaga! testują "Czołg"

Choć okienko transferowe już jest zamknięte, to kluby ciągle mogą pozyskiwać piłkarzy wolnych. I właśnie takiego zawodnika chce zatrudnić Wisła Kraków do swojego ataku. Dzisiaj pod Wawelem ma zjawić się Sebastian Pinto, Chilijczyk, o którym rodacy mówią "El Tanque", czyli jednym słowem "Czołg". Pinto ma 22 lata i jak na napastnika doskonałe warunki fizyczne - 188 cm wzrostu. W swojej karierze występował w dobrych chilijskich klubach: Universidad de Chile, Universidad Catolica, Cobreloa, a ostatnio był zawodnikiem - tak, tak - Santosu.

Jeśli zatem Wisła zdecyduje się podpisać z nim umowę, to Marcelo, o którym piszemy obok, będzie miał bratnią duszę w zespole. Warto dodać, że Pinto ma w swoim dorobku jeden występ w reprezentacji Chile. Teraz o jego przydatności do zespołu zadecyduje trener Maciej Skorża, ale jeśli Chilijczyk zaprezentuje się tak, jak na filmach z jego udziałem, które można zobaczyć w internecie, to powinien być realnym wzmocnieniem ataku mistrzów Polski. Pinto byłby ostatnim zawodnikiem, na którego Wisła zdecyduje się w tej rundzie.(...)

Bartosz Karcz - POLSKA Gazeta Krakowska

http://pl.youtube.com/results?search...ype=&aq=-1&oq=

Obejrzałem część tych filmów i faktycznie nie od parady ma taką ksywkę. Bardzo mocny. Obrońcy, mimo że wieszali się na nim nie dawali rady. Piękne zagranie piętką i wyjście na pozycję z golem ( pierwszy filmik - 3,40 min.) No i marnuje tyle sytuacji co Brozio-dobry znak?
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez zig : 02.09.2008 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując