Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3777
Stary 02.09.2008, 00:05
Fragment z "Dziennika". Brzmi dosc interesujaco...

Cytat:
Marcelo nie musi być ostatnim nabytkiem Wisły. Dzisiaj w klubie ma rozpocząć treningi kolejny zawodnik. Ponoć jest to świetny i znany napastnik, którego nie wiąże kontrakt z żadnym klubem.
Odpowiedz cytując