Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 01.09.2008, 23:37
simone napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1085&page=23
Trzeba być naprawdę "zdolnym" nabijać w FOTO Zabawie, gratuluję w takim razie Kobiecie_Wislaka...

A tak w ogóle to zerknąłby ktoś władny od czasu do czasu na ten topic, bo się burdello robi.
Daj znać, które usunąć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując