Nie no, Stec to jednak wyzsza polka, pomimo ze pismak sportowy, niz ten cymbal Romanowski.
Kijek, ale jaka droge ma pokazac ?!
U Was poszla reakcja lancuchowa, zacietrzewienie obu stron osiagnelo granice absurdu i niesmaku (zenujaca sprawa z Walterowna), a teraz staracie sie w to wciagac innych.
Sorry, Kijek, ale dla mnie to niepowazne pisanie, ze jak Wy przegracie to nagle pacnie wszystko dookola.
Nie jestescie pepkiem swiata i nie dyktujecie nowych trendow, nie od Was sie zaczyna zycie na innych stadionach i nie na Was sie konczy. Jak znikniecie to beda plakac w Elblagu, Szczcinie i Sosnowcu, ale na Wisle czy Lechu czy Zabrzu czy Widzewie wciaz bedzie glosno i kolorowo.
Podejrzewam, ze jakby od nas jacys harcownicy zdemolowali jerozolime to konsekwencje bylyby podobne. Plus jeszcze wymiar polityczny i antysemicki.

Ale na szczescie u nas jest chyba bardziej cywilizowanie.
Wjebaliscie sie po uszy przez wlasna glupote, a robicie z tego rewolucje.