Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
3774
01.09.2008, 22:39
http://90minut.pl/news.php?id=772866
do tego Jędryki podchodziliśmy rok
i ... lipa
Nawot ... to porażka
się zapowiadał
manson777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manson777
Znajdź inne posty napisane przez manson777