|
Optymalny skład na Tottenham to dla mnie:
Pawełek- Baszczynski Cleber Głowacki Pi.Brożek- Cantoro Sobol- Boguski Jirsak Zieńczuk- Brożek
Albo Łobodziński za Zieńczuka. Zobaczy się, mam nadzieję że wszyscy się wyleczą.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 01.09.2008 o godz. 20:45.
|