|
Nie moge na NK ani dodac zdjęcia ani przede wszystkim wysłać prv wiadomości. Czy ktoś tak ma? O co może chodzić? Komentarze do zdjęć np. mogę dodać. W FAQ nie ma nic o tym. A jak nikt nie wie co jest, to może jest gdzieś jakiś kontakt z nimi? Tzn mail z pomocą czy coś? Bo nie widzę ...
Ogólnie bym olała, ale akurat tylko tam mam kontakt z osoba, do której pilnie mam sprawę :/ z góry thx za info!
|