Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2007
Stary 01.09.2008, 20:34
Nie moge na NK ani dodac zdjęcia ani przede wszystkim wysłać prv wiadomości. Czy ktoś tak ma? O co może chodzić? Komentarze do zdjęć np. mogę dodać. W FAQ nie ma nic o tym. A jak nikt nie wie co jest, to może jest gdzieś jakiś kontakt z nimi? Tzn mail z pomocą czy coś? Bo nie widzę ...
Ogólnie bym olała, ale akurat tylko tam mam kontakt z osoba, do której pilnie mam sprawę :/ z góry thx za info!
Odpowiedz cytując