ChomikNH napisał(a):

|
Gdzie w Krakowie jest przyśpieszona teoria po ile godzin najwięcej i czy drożej za prawko wychodzi ?
|
W LOKU robisz 4 godziny dziennie przez 8 dni roboczych... Tyle że jazdy są CHUJOWE DO KWADRATU, i ogólnie nie polecam...
Co nie zmienia faktu że dzisiaj potwierdziła sie teza że najlepsi zdają za 2 razem

Na jakiej stronce można sprawdzić kiedy prawko do odebrania?