Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3762
Stary 01.09.2008, 19:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie - ponieważ ten rynek jest w maksymalny możliwy sposób przefiltrowany, a żaden skaut/menedżer/klub nie sprzeda nam zawodnika, jeżeli będzie mógł go sprzedać większej piłkarskiej firmie(i w domyśle - więcej zarobić). Tego typu przypadki nie zdarzają się zbyt często i stąd właśnie cała afera.

(...)
Zupełnie się z tym nie zgadzam. Menadżer i klub tak. Ale skaut jest zatrudniony w klubie i nie sprzedaje nam zawodnika tylko pracując dla klubu daje nam o nim informacje. Jedyny problem w tym, że najlepsi skauci mogą już pracować dla najbogatszych klubów.

Posiadanie profesjonalnych skautów na pewno znacznie poprawiłoby nasze możliwości transferowe. Może nie do tego stopnia żęby pozyskiwać utalentowanych 21-latków za darmo, bo to ewenement, ale dałoby nam dużo większą wiedzę, przez co moglibyśmy pozyskiwać taniej lepszych zawodników.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując