Temat
:
kupno/sprowadzenie uzywanego auta
Wyświetl pojedynczy post
Denver
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: z kreskówki
Offline
#
33
01.09.2008, 19:25
Fiesta, Felicia, Matiz, Punto, Siena - jakieś opinie kogoś kto "siedzi" w branży motoryzacyjnej lub jest użytkownikiem jednego z wymienionych?
który najbardziej godny polecenia?
Denver
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Denver
Odwiedź stronę domową użytkownika Denver!
Znajdź inne posty napisane przez Denver