Wyświetl pojedynczy post
Denver
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: z kreskówki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 01.09.2008, 19:25
Fiesta, Felicia, Matiz, Punto, Siena - jakieś opinie kogoś kto "siedzi" w branży motoryzacyjnej lub jest użytkownikiem jednego z wymienionych?
który najbardziej godny polecenia?
Odpowiedz cytując