|
Jakie osłabienie jak Berbatov ma gdzieś grę dla Tottenhamu a Ramos ma gdzieś Berbatova ?
On tam w tej chwili tylko jest (o ile nie odszedł do M. City a chyba odszedł) a nie gra w piłkę .
Odejście czy pozostanie Berbatova jest dla nas raczej bez znaczenia .
|