Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3162
Stary 01.09.2008, 18:43
Jakie osłabienie jak Berbatov ma gdzieś grę dla Tottenhamu a Ramos ma gdzieś Berbatova ?
On tam w tej chwili tylko jest (o ile nie odszedł do M. City a chyba odszedł) a nie gra w piłkę .
Odejście czy pozostanie Berbatova jest dla nas raczej bez znaczenia .
Odpowiedz cytując