Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 01.09.2008, 17:09
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post
może i sie podnieśli w komentowaniu. Ale dalej im sie zdarzają błędy kto dokładnie oglądał to zauważył jak podawali wyniki że zamiast herbu Gksu Bełchatów był herb Ruchu i podobna sytuacja była z tabelą na ostatnim miejscu był Górnik Zabrze a obok znów herb Ruchu taki mały szczegół. Zaskoczył mnie jeszcze ten gość Błoński on mówi że poziom derbów był niski.Jak dla niego derby stały na niskim poziomie to chyba oglądaliśmy inne spotkanie.Przynajmniej tak mi się wydaje.
Masz racje ,program byl caly w miare dobrze prowadzony ,rzeczywiscie na koncu byly bledy z herbami ,ale i tak ten program jest lepszy od OE TVN,choc tez bez rewelacji ,bo formula programu raczej zgrana czyli prowadzacy ,jacys eksperci i "Wielki Sedzia" ktory ma uwagi do sedziwoania.
co do Blonskiego i innych znawcow-dziennikarzy to mam takie wrazenie ,ze oprocz ogromnej wiedzy o futbolu (typu ze moga ci podac kto strzelil gola w 1995 roku w meczu Legii z Gornikiem naprzyklad) to pierd*la 3 po 3
Odpowiedz cytując