Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 01.09.2008, 16:15
wroobel88 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak w starszych tylko podczas przenoszenia przytrzymaj Shift
Ale mi sie wtedy przenosi cały pasek adresowy (tak samo moge przesuwać ikonke odświeżania, cofania stron itd.) a nie sama ikonka danej strony.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując