Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pastor777
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
3728
01.09.2008, 15:34
Nehiar
napisał(a):
Singlar jest Słowakiem .
Wiem... Mój błąd. Myślałem o Slovanie, który jest czeskim zespołem i wyszła dziwna hybryda.
Pastor777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pastor777
Znajdź inne posty napisane przez Pastor777