Mieliśmy kłopoty w obronie a teraz też są kłopoty tyle że bogactwa

Skorża pewnie się choć trochę ucieszył. Szkoda tylko że nie pozyskaliśmy w tym okienku jakiegoś napastnika bo Paweł potrzebuje konkurencji. Ten testowany zawodnik to na pewno nie będzie żadna gwiazda bo przecież jak jest wolnym zawodnikiem to jakby miał jakieś spore umiejętności to by jakiś inny klub go chciał. Choć może jakiś talencik będzie ;p