Kamil_mchw napisał(a):

|
może tym napastnikiem będzie R. Matusiak... rozwiązał kontrakt w Holandii i jest wolnym zawodnikiem... a nie wydaje mi się żeby już teraz chciał kończyć karierę...
|
Bednarz powiedział że nie młody a przecież Matusiak jest dość młody. Nie młody znaczy po 30ce.