Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 01.09.2008, 14:22
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
może tym napastnikiem będzie R. Matusiak... rozwiązał kontrakt w Holandii i jest wolnym zawodnikiem... a nie wydaje mi się żeby już teraz chciał kończyć karierę...
Bednarz powiedział że nie młody a przecież Matusiak jest dość młody. Nie młody znaczy po 30ce.
Odpowiedz cytując