brasilia79 napisał(a):

|
Ciekawy co to za napastnik na testy przyjdzie?
|
Brasilia przyjedzie
Mimo ze ten Marcelo moze sie okazac wzmocnieniem , to i tak okienko transferowe nie moglo zachwycic.Sciagnelismy 2 obroncow ,a z przodu nie ma zadnej konkurencji. Co mecz bedzie gral ten sam sklad ,bo Dawidowski ,malecki i niestety Niedzielan to zadne wzmocnienie. Nie wiem czy bedzie gral Baretto ,ale to pilkarz tez raczej defensywny