Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3717
Stary 01.09.2008, 14:04
emjot, sprawa jest prosta.

Zakładamy scenariusz, że Wisła rozmawia z Romeu na temat jego przejścia za pół roku do nas. Rozmowy się toczą po cichu, nagle u nas w prasie pojawia się informacja, że klub z Polski podbiera Fluminense zawodnika. Komuś w Brazylii zapala się czerwona lampka i zaczyna walczyć o nowy kontrakt dla zawodnika. Dla Wisły to sytuacja wybitnie niekorzystna.

Wygląda na to, że po prostu Wisła negocjowała z zawodnikiem (bądź nadal negocjuje), po cichu, wiedząc jak wygląda sprawa z kontraktem. No i nagle wszystko niepotrzebnie wypłynęło i sytuacja się komplikuje. Fluminense teraz łatwo nie odpuści.
Odpowiedz cytując