Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1594
Stary 01.09.2008, 13:55
Tak jak powiedział wczoraj chop z Rzeczpospolitej - dziennikarze zagłaskali Lecha...
Nie wiem, czy piłkarze zlekceważyli kopciuszka z Gdyni po zasmakowaniu europejskiej piłki, czy po prostu zmęczenie dało się we znaki.

Mimo, że Lech przegrał z Arką uważam, że (jak narazie) piłkarsko prezentuje się jednak o wiele lepiej od Legii- szczególnie w ataku.

Co do meczu Legii cięzko mi się odnieść bo Gornik w ten meczu zagrał jak III ligowa drużyna.Pazdanowi np chyba pomyliły się drużyny.
Póki co Legia wygrała 3:0 z najsłabszymi zespołami Ligii, Lech przegrał pierwszy raz - z będącą na gazie- Arką.
Jak narazie nie można wysuwać jakiś dalekosiężnych wniosków.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 01.09.2008 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując