Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3713
Stary 01.09.2008, 13:44
www.rallyonline.prv.pl napisał(a):Wyświetl post
jacek na konferencji:"Po zastanowieniu postanowiliśmy zrezygnować z tej transakcji, nie mając pewności, że zawodnik ma w ogóle wolę i chęć przychodzić do Wisły. Mamy złe doswiadczenia z napastnikiem, który jeszcze niedawno zaklinał się, że chce dla nas grać, wszyscy wiemy jak wyszło. Gdyby Tristan był przekonany, że chce u nas grać, na pewno nie usłyszelibyśmy od niego takich słów, jakie padły - powiedział Bednarz."

zaklinał się że chce u nas grac? o kogo chodzi o Lewandowskiego?
O Nei chodziło.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując