|
Senior Member
Offline
|
#3713

01.09.2008, 13:44
|
www.rallyonline.prv.pl napisał(a): 
jacek na konferencji:"Po zastanowieniu postanowiliśmy zrezygnować z tej transakcji, nie mając pewności, że zawodnik ma w ogóle wolę i chęć przychodzić do Wisły. Mamy złe doswiadczenia z napastnikiem, który jeszcze niedawno zaklinał się, że chce dla nas grać, wszyscy wiemy jak wyszło. Gdyby Tristan był przekonany, że chce u nas grać, na pewno nie usłyszelibyśmy od niego takich słów, jakie padły - powiedział Bednarz."
zaklinał się że chce u nas grac ? o kogo chodzi o Lewandowskiego?
|
O Nei chodziło.
|
|