Oldpara - nie denerwuj się, bo się wrzodów nabawisz
Myślę, że ten zawodnik, który ma się jutro pojawić to żadna rewelacja nie będzie, bo coś by na ten temat powiedzieli, ale jeżeli będzie młodym, perspektywicznym Polakiem (chociaż nie chce się wierzyć, aby dobry młodzian miał wolną kartę) to why not?
