Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3708
Stary 01.09.2008, 13:09
Oldpara - nie denerwuj się, bo się wrzodów nabawisz

Myślę, że ten zawodnik, który ma się jutro pojawić to żadna rewelacja nie będzie, bo coś by na ten temat powiedzieli, ale jeżeli będzie młodym, perspektywicznym Polakiem (chociaż nie chce się wierzyć, aby dobry młodzian miał wolną kartę) to why not?
Odpowiedz cytując