Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3706
Stary 01.09.2008, 13:06
jak gosc ma 21 lat, bedzie zarabiał 250 tysiecy i nadodatek grał we wszystkikch meczach Santosu, w 4 meczach reprezentacji Brazylii, to znaczy ze ma ogromny talent wiec na polskie warunki bedzie gwiazdą! I bardzo dobrze! Bo podniesie poziom w Wiśle i pomoze w pucharach.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując