|
Fatalny transfer! Marcelo wygląda jak Barrack Obama, a my potrzebujemy McCaina!!
Bednarz won!
(to podpowiedź dla wszystkich naszych Bednarzobójców, jakby im zabrakło argumentów żeby wylewać kubły pomyj na naszego dyrektora sportowego. Kij wam w nery!)
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|