|
Ja tak z opóźnieniem zapytam się gdzie są ci co jęczeli z zachwytu nad grą Lecha że gra cudownie i pięknie a co im z tego przyszło? GÓWNO Wisła gra dobrą piłkę i zdobywa punkty a te są najważniejsze, a nie wrażenia artystyczne.Legia gra średnio i zdobywa punkty i jest przed Lechem a więc tak jak napisałem wcześniej za piękną grę punktów nie dają.
|