|
Przestańcie już skakać sobie do gardeł i mówić "a tak najeżdżaliście Bednarza, a teraz jest Bogiem". Takim Bogiem to nie jest, bo zrobił transfer w ostatniej chwili i zanim Marcelo się zgra z drużyną i zaaklimatyzuje to minie sporo czasu, ale jest perspektywiczny i przyszłościowy. Już dawno powinniśmy mieć w drużynie prawoskrzydłowego i napastnika, ale taki Lewandowski dla RN i Jacka był niewiadomą, a teraz pokazuje co potrafi. To samo Ze Kalanga ...
|