My tu gadu gadu o transferach (a raczej transferze) Wisły, a Tottenham w ostatniej chwili za 12 mln euro kupuje Vedrana Corlukę.
http://www.tottenhamhotspur.com/news...eed010908.html
edit: zagrał dla ManCity w tym sezonie w pucharach, więc nie wzmocni TH w starciu z Wisłą