Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3658
Stary 01.09.2008, 10:34
Jeremi napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos wie na którą godzinę jest zapowiedziana konferencja prasowa ?
chyba o 12
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
Odpowiedz cytując