|
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline
|
#3658

01.09.2008, 10:34
|
Jeremi napisał(a): 
|
Czy ktos wie na którą godzinę jest zapowiedziana konferencja prasowa ?
|
chyba o 12
rocco_1906 napisał(a): 
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
|
|
|