Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3647
Stary 01.09.2008, 09:00
Dudi uprzedziłeś mnie z komentarzem. Na głównej nawet nie warto czytać komentarzy bo i tak wiadomo jak one brzmią "rety kto to jest" "rety za późno" "rety to nie Tristan" "rety trzeba iść do szkoły". Mamy realne wzmocnienie (choć Singlar też okazał się wzmocnieniem), zawodnika który powalczy o pierwszą 11, a w przyszłości zastąpi Clebera (choć jak dla mnie może on grać 1000lat byle w tej formie).

Pozdrawiam wszystkich rozsądnych kibiców!!
Odpowiedz cytując