Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislakkowalski
Member
Od: 04.2008
Offline
#
3641
01.09.2008, 08:43
a powiedzcie mi co jest z Gargula? Po podobno wlasnie mielismy o niego walczyc w letnim okienku? Czy juz nie bedzia zadnych transferow poza Marcelo? Bo czasu niewiele a nazwisk padło tyle w lecie ze hoho.
wislakkowalski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakkowalski
Znajdź inne posty napisane przez wislakkowalski