Wyświetl pojedynczy post
wislakkowalski
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3641
Stary 01.09.2008, 08:43
a powiedzcie mi co jest z Gargula? Po podobno wlasnie mielismy o niego walczyc w letnim okienku? Czy juz nie bedzia zadnych transferow poza Marcelo? Bo czasu niewiele a nazwisk padło tyle w lecie ze hoho.
Odpowiedz cytując