Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 01.09.2008, 00:24
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dotykowy ekran mi potrzebny, do gpsa, spróbuj przeglądać mapę bez niego...

Zaś klawiatura potrzebna do pisania smsów, spróbuj pisać rysikiem prowadząc samochód... Qwerty mnie denerwuje, bo wolniej sie pisze bez słownika...
No dziś w tamacie o komorkach padlo pytanei o SE g900. Ma klawiature i dotykowy ekran, jest na symbianie ale nie ma gps. jedynie dokupic odzielnie moduł gps chyba zostaje. A co do map i nie dotykowych telefonow to polecam ci Route 66. I w miare daje radę.

Gordian napisał(a):Wyświetl post
Otóż mylisz się, bo wiele takich fonów jest, m. in. Sony Ericsson P1, tylko że ten akurat nie ma chyba GPSa. Co do palmtopa z tymi wszystkimi funkcjami co napisał Konrad, to nie wiem czy takie są bo się nie znam, ale jeśli chodzi o telefon to chyba najbliższa będzie Nokia N95. Ma zwykłą klawiaturę, ma GPS ale brakuje dotykowego ekranu
Sony P1 ma qwerty klawiature.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 01.09.2008 o godz. 00:27.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując