Konrad. napisał(a):

Dotykowy ekran mi potrzebny, do gpsa, spróbuj przeglądać mapę bez niego...
Zaś klawiatura potrzebna do pisania smsów, spróbuj pisać rysikiem prowadząc samochód... Qwerty mnie denerwuje, bo wolniej sie pisze bez słownika...
|
No dziś w tamacie o komorkach padlo pytanei o SE g900. Ma klawiature i dotykowy ekran, jest na symbianie ale nie ma gps. jedynie dokupic odzielnie moduł gps chyba zostaje. A co do map i nie dotykowych telefonow to polecam ci Route 66. I w miare daje radę.
Gordian napisał(a):

|
Otóż mylisz się, bo wiele takich fonów jest, m. in. Sony Ericsson P1, tylko że ten akurat nie ma chyba GPSa. Co do palmtopa z tymi wszystkimi funkcjami co napisał Konrad, to nie wiem czy takie są bo się nie znam, ale jeśli chodzi o telefon to chyba najbliższa będzie Nokia N95. Ma zwykłą klawiaturę, ma GPS ale brakuje dotykowego ekranu
|
Sony P1 ma qwerty klawiature.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.