Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
14
31.08.2008, 19:34
Pablooo
napisał(a):
to Ty jeszcze nie wiesz?
Teraz wszyscy są tacy fanatycy, ze nie patrzą na boisko, będąc w młynie
W ogóle ich to nie interesuje, co się tam dzieje, tylko jeszcze nie wiem czemu wszyscy krzyczą gromko "kur**" po popsutych akcjach i ciesza sie po strzelonych
Nie mozesz byc na sektorze D, jak Cie interesuje to, co na boisku. Jestes za mało fanatyczny
Niektórym to naprawdę już się w głowie przestawiło
michu-k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michu-k
Znajdź inne posty napisane przez michu-k