Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.08.2008, 19:34
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
to Ty jeszcze nie wiesz? Teraz wszyscy są tacy fanatycy, ze nie patrzą na boisko, będąc w młynie
W ogóle ich to nie interesuje, co się tam dzieje, tylko jeszcze nie wiem czemu wszyscy krzyczą gromko "kur**" po popsutych akcjach i ciesza sie po strzelonych
Nie mozesz byc na sektorze D, jak Cie interesuje to, co na boisku. Jestes za mało fanatyczny

Niektórym to naprawdę już się w głowie przestawiło