Temat
:
[4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30
Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
122
31.08.2008, 19:07
Diaz juz jest 'be' ?
depeche87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do depeche87
Znajdź inne posty napisane przez depeche87