Temat
:
[4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30
Wyświetl pojedynczy post
zakk
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
120
31.08.2008, 19:05
Łobodziński i Diaz -żal co oni grają..
zakk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zakk
Znajdź inne posty napisane przez zakk