Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
artur2220
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
15
31.08.2008, 18:58
ja mam pytanie
mieszkam w londynie jak mam kopic bilet na mecz wisły w Londynie
czy jest wogole taka mozliwosć kopienia bez przyjazdu do polski
artur2220
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artur2220
Znajdź inne posty napisane przez artur2220