Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 31.08.2008, 17:14
przyznam się, że sie troszke ucieszyłem z bramki Arki.
2-1 i Leszek oby stracił.

Zakrzewski się zrównał golami z Ivanovskim i Broziem.
jakby Arka taką forme utrzymała, to poważny rywal dla Pawła. tam wszystko na Zbycha grają.
Odpowiedz cytując