Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Kasiunia
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Radom/Kraków
Offline
#
1547
31.08.2008, 17:07
Mario Nh
napisał(a):
Ciekawe jak wygląda mecz w Poznaniu, 1:1
A nie przypadkiem w Gdyni?
http://www.justin.tv/hqtv4
< tak wygląda
po prostu Kasia
Kasiunia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kasiunia
Znajdź inne posty napisane przez Kasiunia