to Ty jeszcze nie wiesz?

Teraz wszyscy są tacy fanatycy, ze nie patrzą na boisko, będąc w młynie
W ogóle ich to nie interesuje, co się tam dzieje, tylko jeszcze nie wiem czemu wszyscy krzyczą gromko "kur**" po popsutych akcjach i ciesza sie po strzelonych
Nie mozesz byc na sektorze D, jak Cie interesuje to, co na boisku. Jestes za mało fanatyczny
Niektórym to naprawdę już się w głowie przestawiło