Dla tych płaczek prolegijnych z forum Wisły - Legia prowadzi w Zabrzu 2-0....
Cieszycie się wreszcie? Bo ja nie
PS
Już miałem dość tego kwilenia kwiii kwiii a to Descarga źle, a to Arrubarena źle.... szkoda że tak nad Lechią i Śląskiem nie płaczecie....