Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 31.08.2008, 16:40
a ja się zastanawiam nad inną sprawą.
Descarga, Arrubaru i Tito nie są do gry, bo bez formy, bo nie grali, bo nie trenowali.
Inaki Astiz nie grał w Osasunie, wywalili go stamtąd, przyszedł do Legii i odrazu pierwszy skład. ja wiem, że już go znają i wiedzą że grać potrafi, ale za nazwisko chyba składu nie ma?
takie wyniki mogą zostać...

edyta: Górnik gra taką tragedie, że szkoda na to patrzeć.
ToTylkoJa - no, "powiedzmy".
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 31.08.2008 o godz. 16:45.
Odpowiedz cytując