a ja się zastanawiam nad inną sprawą.
Descarga, Arrubaru i Tito nie są do gry, bo bez formy, bo nie grali, bo nie trenowali.
Inaki Astiz nie grał w Osasunie, wywalili go stamtąd, przyszedł do Legii i odrazu pierwszy skład. ja wiem, że już go znają i wiedzą że grać potrafi, ale za nazwisko chyba składu nie ma?
takie wyniki mogą zostać...
edyta: Górnik gra taką tragedie, że szkoda na to patrzeć.
ToTylkoJa - no, "powiedzmy".
