Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline
#
1542
31.08.2008, 16:29
A ja myślę że lepiej żeby Legia wygrała. Bo w przeciwnym razie jeszcze nam zwolnią Urbana...
PS. Arka wyrównała!
Rob_Zombie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rob_Zombie
Znajdź inne posty napisane przez Rob_Zombie